Choď na obsah Choď na menu
 


Hornonitriansky pohár - Štartovacia listina

 Hornonitriansky pohár - 1. ročník

23.11.2013

Štartovacia listina

 

BH

1. Ján Argaláš                 KK Hero                              BO - fena         Chrystal Argalašov dvor

2. Soňa Lulovičová         KK Pobedím                       nem. špic malý         Max

3. Daniela Sulovcová     KK Agilis Lučenec             NO - fena         Mary von Pedor - Stok

4. Ján Svitok                    MsKK Handlová                 NO - pes           Ivo

5. Alexander Gyorgy       KK Agilis Lučenec             NO - fena          Mya von Pedor-Stok

6. Olimpia Kis HU          KK Agilis Lučenec             NO - fena          Medy von Pedor-Stok

7. Viera Roháčová          KK Kostiviarska                 Dober. - fena    Ornella MORAVIA HEART

8.

IPO 1

1. Emily Lenhárdtová     MKK Lazany                        NO-fena           Berreta z Jankinej stráže

2. Rado Pretory               KK DTC - Bystričany          BO- pes           Aston Sali-Mir

3. Miro Hanajík                Martinský klub šopr. kyn.   BO - fena         Benny z Mandragory

4. Katarína Kostková      KK Žilina                              NO-pes            Bary bez PP

5. Matúš Giacko              KK Štrba                               BO - fena         Rena Lubinov Slovakia

6. Attila Pápíšta               KK Levoča                            NO - pes         Basty od prameňa Váhu

7. Peter Vantroba            KK CANNIS Spišská Nová Ves       NO - fena        RHEA CEVARO 

8. Kázmér Cseman HU     KK Agilis Lučenec          Boxer - fena    Missy Eliot Golden Ananas

9. Peter Dóža                   KK Agilis Lučenec              NO - pes         Dyk von Pedor-Stok

10. Viliam Ružička          KK Excel Trenčín                 NO - fena        Zoja Barnero

11.

ZM

1. Nikoleta Tóthová         KK Pobedím                       NO - fena         Hannah AD-GUR

2. Majka Schmithová      MsKK Handlová                 AST-pes           Stič

3. Jana Horská                KK Orava - Párnica            NO - fena         Army z Marakani

4. Terézia Šípková           KK Šalková                          NO - fena         Arsa Vetero Solium

5.

SVV 1

1. Sidor Michal                 KK Hero                              NO-pes             Black Ziva Dog Family

2. Lulovičová Soňa          KK Pobedím                      NO-fena            Endy

3. Tišťanová Jana           KK Bánska Bela                NO-fena            Hellen AD-GUR

4. Michaela Palcová        KK Pobedím                      NO-fena            Pegy zo Striebornej zátoky

5. Ľubomír Oslanec        MsKK Handlová               Arg. Doga-pes   Dahud del Caudillo

6. Martošová Jasmína    Bratislava                          NO-fena             Jarmila 

7. Peter Kohút                   KK Majer                            NO - fena           Anet Lasmon

8. Veronika Nováková      DTC -Bystričany               NO- fena            Charizma AD-GUR

9. Záň Jozef                       KK Majer                            NO - fena           ALMA Linhart

10. Maroš  Dostál             MKK Lazany                      NO - fena           ABA Lasmon

11. Kristian Pál-Baláž      KK Agilis Lučenec           NO - fena           Nika von Pedor-Stok

12. Pavol Czeranko          KK Agilis Lučenec           NO - fena           Delphie Hanmark

13. Michaela Mitanová     KK Excel Trenčín             BO - fena            Eny Monami Tenaj

14. František Lorenc        KK Excel Trenčín             NO - pes            Gajo Gaštanový hájik

15.